Klaus Schwab otwarcie o chipowaniu ludzi

Teorie o chipowaniu ludzi krążą już od wielu lat. Całkiem otwarcie potwierdził je globalista Klaus Schwab już w 2016 roku, dziś powoli realizują się one na naszych oczach.

Klaus Schwab, jeden z orędowników Wielkiego resetu, niemiecki inżynier i ekonomista, globalista i jeden z organizatorów wpływowego Światowego Forum Ekonomicznego już w udzielonym niemal 6 lat temu wywiadzie przedstawił swoją szaloną wizję chipowania ludzi. Można by jego ówczesne pomysły uznać za fantasmagorie i schować głęboko do szuflady, gdyby nie fakt, że to, co się dzieje obecnie na świecie coraz wyraźniej zmierza w tym nakreślonym wówczas przez niego kierunku. Warto więc pochylić się nad tym tematem.

Już w 2016 roku Schwab otwarcie i bez ogródek mówił jakie on i jego globalistyczni koledzy mają plany wobec ludzkości. W kontekście chipów mówił, że pierwszym krokiem będzie chip w każdym ubraniu i innych rzeczach codziennego użytku. Kolejnym krokiem będzie mikrochip umieszczany pod skórą a w końcu taki wszczepiany do mózgu. Co ciekawe wówczas wizjoner mówił o tym w perspektywie czasowej do roku 2021 zakładając, że będzie to już powszechne. Rzeczywistość jednak pokazała, że plan to jedno a jego realizacja to całkiem co innego.

Mamy początek 2022 roku a badania nad chipami wszczepianymi ludziom ciągle trwają. Ich implantacja natomiast jest ograniczona do wybranych miejsc na świecie, w większości realizowana jako projekty o charakterze testowym i nie ma póki co charakteru powszechnego, jak to zakładał globalista. Widać więc, że jest pod tym względem pewne opóźnienie w realizacji planu, który nie idzie tak szybko jak wówczas zakładał.

Mimo opóźnienia program jest konsekwentnie realizowany. Od wszczepiania w ubrania, przez podskórne mikrochipy po chipy mózgowe, wizja jaką Schwab wówczas wyznaczył idzie swoja drogą. Ostatecznym celem wszczepiania implantów do mózgu ma być możliwość bezpośredniej komunikacji pomiędzy ludzkimi mózgami a światem cyfrowym oraz między ludźmi nawzajem. Dziś prace nad tymi rozwiązaniami prowadzi niejeden ośrodek badawczy na świecie. Wydaje się, że jeden z najbardziej ambitnych projektów w tym zakresie tworzy firma Elona Muska Neuralink.