Trener polskiej kadry do wymiany. Jest nazwisko następcy

Jak donoszą włoskie media trener polskiej kadry Czesław Michniewicz po spektakularnej porażce w meczu z Belgią ma zostać zwolniony. W publikacji pada także nazwisko jego potencjalnego następcy.
Włoskie medium TuttoMercato poinformowało, że Polski Związek Piłki Nożnej prowadzić ma aktualnie rozmowy z włoskim selekcjonerem Fabio Cannavaro w kwestii prowadzenia polskiej kadry narodowej. Serwis twierdzi, że po zakończonym klęską meczu z Belgią dotychczasowy trener Czesław Michniewicz został nominowany do usunięcia ze stanowiska.

Redaktor naczelny portalu Marco Conteiro zauważa, że Polska wróciła do rozmów w celu przekonania Fabio Cannavaro do objęcia funkcji trenera. Media przypominają, że Włoch był już kandydatem do funkcji selekcjonera polskiej reprezentacji na początku roku, kiedy to PZPN poszukiwał następcy Paulo Sousy. Cannavaro przyjechał wówczas do Warszawy na spotkanie z prezesem polskiego związku. Wówczas jednak, zamiast Włocha zdecydowano się na Polaka – Czesława Michniewicza. Teraz ma on, zdaniem włoskich branżowych mediów wrócić do gry.

Wszystko to są jednak tylko plotki i pogłoski, które nie znajdują na chwilę obecną potwierdzenia. Aktualny trener reprezentacji Polski stara się jednak uspokajać o tonować nastroje przed tym, jak Polska ma rozegrać kolejne spotkanie, tym razem z Holandią. Michniewicz twierdzi, że w kwestii zmian na jego stanowisku nie ma powodów do paniki.