Są kłopoty z bezpieczeństwem szczepionek. Światowa Rada Zdrowia przyznaje

Z raportu Światowej Rady Zdrowia wynika, że występują ogromne kłopoty w kwestii bezpieczeństwa stosowanych tzw. szczepionek na covid.

27 czerwca w stanowym Senacie w Teksasie miało miejsce posiedzenie tamtejszej senackiej komisji zdrowia i usług społecznych. W jej trakcie głos zabrał między innymi kardiolog Peter McCullough. W wystąpieniu przytoczył szokujące i alarmujące dane zawarte w raporcie Światowej Rady Zdrowia. Jest ona czymś całkowicie odrębnym od skompromitowanej już Światowej Organizacji Zdrowia WHO. W raporcie zawarto wnioski dotyczące stosowanych szczepionek, które powinny każdemu spędzać sen z powiek.

Apel o wycofanie szczepionek

Podczas swojego czerwcowego posiedzenia Światowa Rada Zdrowia reprezentująca 70 podmiotów z całego świata, wezwała aby w skali całego globu wycofać wszystkie szczepionki ze względu na stwierdzoną ogromną skalę zgonów oraz odczynów poszczepiennych. W dużych bazach danych takich jak VAERS, Yellow Card System, VIGI Safe czy EUDRA System odnotowano już bowiem 40 tysięcy zgonów po podaniu szczepionek. Dane te zostały przytoczone w trakcie wystąpienia lekarza.

Skala zgonów i odczynów poszczepiennych

Peter McCullough podkreślił, że 40 tysięcy zgonów po szczepieniu stanowi niedopuszczalnie dużą liczbę. Stwierdził, że standardowo w przypadku każdego produktu biologicznego maksymalna dopuszczalna ilość to 50 zgonów po czym następuje wycofanie danego produktu z rynku. W obecnej sytuacji zgonów jest aż 40 tysięcy, a szczepienia nadal są wykonywane na całym świecie.

Lekarz podkreślił, że w sytuacji kiedy międzynarodowa organizacja apeluje w związku z zagrożeniami wynikającymi ze stosowania szczepionek, to senacka komisja powinna zwołać nadzwyczajne posiedzenie. McCullough zauważył, że pomimo tego apelu nikt się do niego nie stosuje i szczepi się ludzi dalej jak gdyby nic się nie stało. Lekarz powiedział, że w takim wypadku coś zdecydowanie nie działa tak jak powinno. Relacjonując wypowiedź Dr Malone, który przedstawiał skuteczność szczepionek, prelegent stwierdził, że tak naprawdę ta skuteczność w szybkim tempie zanika.

Początkiem czerwca Światowa Rada Zdrowia opublikowała w swojej witrynie raport na temat Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych po tzw. szczepionkach na covid. Przytoczono w nim dane z dużych baz wskazując, że zgłoszenia niepożądanych odczynów po tych preparatach są zdecydowanie liczniejsze niż w przypadku innych produktów, a współczynnik waha się między 10 a 169.
Lekarz podkreślił, że wiele zgłoszeń ADR to odczyny o poważnym charakterze a w wymienionych wcześniej bazach danych jest aż nadto dowodów na szkody związane z preparatami na covid i są one wystarczające do wycofania produktu. W przemowie medyk przytoczył też słowa szefowej brytyjskiej Medicines and Healthcare products Regulatory Agency, dr June Raine, z 2006 roku, która podkreślała, że nie trzeba udowadniać, iż dany lek wywołał działania niepożądane, a do wycofania go z rynku wystarczy samo podejrzenie, że nastąpiły takie skutki.