Prezydent Siemianowic Śląskich obala mity na temat szczepień na covid

Prezydent Siemianowic Śląskich, Rafał Piech ujawnił niepokojące dane napływające ze szpitali w jego mieście. Okazuje się bowiem, że aż 80% pacjentów przebywających na oddziałach intensywnej opieki medycznej do osoby po zaszczepieniu przeciw covid.

Słowa te mogą szokować, ale są namacalnym potwierdzeniem tego, przed czym od dłuższego czasu przestrzegali już niezależni lekarze, których cenzurowało się w mediach i niejednokrotnie wzywało przez okręgowe izby lekarskie na przesłuchania, w efekcie których część spośród nich straciła prawa wykonywania zawodu. W swojej wypowiedzi samorządowiec z Siemianowic wezwał ludzi do opamiętania w kontekście tzw pandemii podkreślając, że jest to najwyższy czas na wyłączenie telewizorów i włączenie własnego logicznego myślenia.

Prezydent Siemianowic w niezależnych mediach

Prezydent gościł niedawno na antenie niezależnej telewizji internetowej Media Narodowe, gdzie podzielił się z widzami cennymi informacjami. Stwierdził, że odnosi wrażenie iż duża część ludzi w kontekście trwającej epidemii została za pomocą technik psychomanipulacji zahipnotyzowana. Uważa, że jednym z zadań jest obudzenie tych, którzy jeszcze „śpią” i nie dostrzegają co tak naprawdę się wokół nich dzieje.

W rozmowie na antenie rozbił pył tezy promowane pod hasłem tzw „ostatnia prosta”, pod którym zapewniano, że nikt nie będzie ciężko chorował i trafiał do szpitali i nie będzie kolejnych fal wirusa, ani ogłaszanych lockdownów. Okazało się to wierutnym kłamstwem co widać już niemal na każdym kroku. Dobitnymi dowodami na to, że w całej sprawie nie chodzi o zdrowie są Australia, Austria, Belgia czy też Holandia. Prezydent Rafał Piech przypomniał, że niemal we wszystkich krajach z wysokim, wynoszącym ponad 70% poziomem wyszczepienia notowane są kolejne rekordy zakażeń, wprowadzane są lockdowny z drastycznymi ograniczeniami i coraz więcej zaszczepionych osób trafia do szpitali w naprawdę ciężkim stanie, z czego niemała część umiera.

Samorządowiec podał dobitny przykład z Siemianowic, w których jest włodarzem. W dniu 22 listopada do szpitala na OIOM trafiło pięć osób, z których tylko jedna była niezaszczepiona, a reszta po przyjęciu preparatu. Jak wiemy z docierających coraz częściej informacji nie jest to przykład odosobniony. Tak w Polsce jak i za granicą wraz ze wzrostem poziomu wyszczepienia rośnie też ilość zakażonych i ciężko przechodzących covid, a także zgonów wśród osób, które przyjęły preparat zwany szczepionką. Na koniec Rafał Piech zaapelował o wyciąganie własnych wniosków z tego, co przekazują niezależni badacze, lekarze i inne osoby stojące w prawdzie wbrew oficjalnej linii propagandowej w mediach głównego nurtu.

Ruch Społeczny „Polska Jest Jedna”

Prezydent Rafał Piech jest jednym ze współzałożycieli i inicjatorów oddolnego ruchu społecznego „Polska Jest Jedna”, który powołany został kilka tygodni temu, pod koniec września. Oprócz prezydenta Siemianowic  tworzą go takie znane osoby jak np Dr Zbigniew Hałat, Dr Piotr Witczak, poseł Anna Maria Siarkowska, znany publicysta telewizyjny, a obecnie internetowy, Jan Pospieszalski oraz inne zasłużone osobistości.