Kolosalny wzrost ilości poronień i zachorowań na raka po szczepieniach na covid

W USA następuje gwałtowny przyrost ilości poronień wśród kobiet ciężarnych oraz przypadków nowotworów. Tak wynika z treści zaprezentowanych niedawno podczas panelu naukowego prowadzonego przez amerykańskiego senatora Rona Johnsona. Wzięli w nim udział lekarze, naukowcy oraz prawnicy ujawniając fakty na temat swoich doświadczeń z pacjentami i klientami od momentu powszechnego wprowadzenia na rynek tzw. szczepionek na covid. Wzrosty zachorowań w niektórych grupach społecznych mają sięgać nawet 300%. Zauważalnie zwiększyły się też ilości poronień wśród ciężarnych kobiet. Dane zaprezentowane przez mówców podczas panelu jednych zaskoczyły mniej, innych bardziej niemniej większość uczestników była zaskoczona danymi podanymi przez jednego z prawników na temat skali występowania poważnych chorób i zgonów w amerykańskiej armii.

Badania naukowe dokumentują wzrosty zachorowań

W samych Stanach Zjednoczonych jak dotąd ukazało się w znanych czasopismach naukowych już co najmniej kilka rygorystycznych publikacji badań wskazujących na przyczynowo – skutkowy związek pomiędzy programem masowych „szczepień” na covid a zauważalnym i nie mieszczącym się w granicach błędu pomiaru wzrostem ilości zgonów. Jedno z badań przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodło ponad wszelką wątpliwość, że śmiertelność z różnych przyczyn znacząco skoczyła do góry po rozpoczęciu tzw. szczepień w USA.
Departamenty zdrowia w poszczególnych stanach jeszcze przed końcem ubiegłego roku potwierdziły, że ich wcześniejsze przewidywania odnośnie 40%-towego wzrostu zgonów osób w przedziale wiekowym od 18 do 49 lat się niemalże potwierdziły. Przy czym oficjalnie większość tych zgonów nie jest powiązana w żaden sposób z covid.

Jeden z prawników, powołując się na dane z krajowych i stanowych baz danych wskazał podczas panelu na gwałtowny i znaczący wzrost ilości poronień, nowotworów oraz schorzeń neurologicznych, jaki rozpoczął się niedługo po rozpoczęciu programu tzw. szczepień na covid.

Dane wojskowe szokują

W trakcie panelu prokurator Thomas Renz ujawnił skalę zatrważających sygnałów, które dotarły do Departamentu Obrony w związku ze skutkami programu masowego „szczepienia”. Przytoczono dane wskazujące na wzrost liczby poronień wśród ciężarnych kobiet o około 300% względem średniej z poprzednich 5-iu lat. Podobny wzrost zaobserwowano jeśli chodzi o zachorowalność na raka. Renz dodał, że wśród pilotów wojskowych wzrost problemów neurologicznych sięga aż 1000%, czyli jest 10-krotny. Potwierdzając pytanie senatora Rona Johnsona prokurator Renz podał konkretne liczby, wzrost z 82 tysięcy przypadków do 863 tysięcy w ciągu zaledwie jednego 2021 roku. Renz zaznaczył, że dane te pochodzą ze źródeł wojskowych, w związku z czym margines błędu jest mniejszy z dokładność w ich przypadku jest dużo wyższa niż w przypadku danych w ośrodkach cywilnych.