Nie żyje sportowiec i znany aktor Robert Cormier. Zmarł w wieku 33 lat

Sportowiec oraz znany i lubiany aktor Robert Cormier nie żyje. Zmarł w ostatnich dniach września w wieku 33 lat. Przyczyna śmierci nie została oficjalnie podana do publicznej wiadomości.

Aktor zmarł we wtorek 27 września. Komunikat o jego śmierci pojawił się tego samego dnia w amerykańskich mediach społecznościowych. Wiadomość szybko dotarła do innych części świata.

Informację o śmierci Roberta przekazała jego rodzina za pośrednictwem serwisu społecznościowego potwierdzając tym samym ten smutny fakt. Członkowie rodziny oraz znajomi pożegnali zmarłego pisząc o śmierci sportowca, aktora i „niesamowitego brata”, którego pasją było niesienie pomocy innym. Aktor znany z produkcji Netflixa „Splasher” zmarł z niepodanych dotąd przyczyn w nieujawnionych okolicznościach. Jak mówi rodzina, Robert „Zawsze dążył do tego, by osiągnąć więcej”.

Robert Cormier urodził się w Toronto w czerwcu 1989 roku. Jako pierwsza osoba w rodzinie zdecydował, że chce zrobić karierę w świecie filmu. W swoim dorobku miał liczne wybitne kreacje. Zagrał w „Zaklinaczach koni” i „Amerykańskich bogach”, a w 2018 roku film „Firecracker” z nim w jednej z ról zaprezentowany został na festiwalu w Toronto. Wystąpił także w horrorze „Slasher”, która jakiś czas temu pojawiła się w serwisie Netflix.

Rodzina wspomina, że Robert lubił spędzać czas na wspólnym oglądaniu filmów . Miał wpływ nie tylko na krewnych ale i przyjaciół oraz kolegów z drużyny, z którymi się regularnie spotykał. Bliscy podkreślają, że jego pasja do sztuki i filmu zawsze z nimi pozostanie. Nie umarła też, jak mówią jego krewni, wielka miłość, jaką Robert darzył swoje trzy siostry, które były dla niego całym światem.

Informacja o śmierci aktora została potwierdzona oficjalnie także przez ekipę serialu „Zaklinacze koni”, której był on ważnym członkiem w okresie dwóch najnowszych sezonów wcielając się w postać Finn’a. Cały zespół produkcyjny oraz obsada serialu złożyła kondolencje rodzinie zmarłego, która w tym trudnym czasie prosi o uszanowanie swojej prywatności.