Nie żyje Rafał Hołubczuk z ekipy KSW

Kolejna nagła i zaskakująca śmierć. 9 grudnia zmarł Rafał Hołubczuk, producent oraz aktor znany z produkcji „Underdog”. Miał 39 lat.
O przedwczesnej śmierci aktora poinformował kierownik produkcji w KSW za pośrednictwem mediów społecznościowych. Napisano, ze odejście Rafała było ogromną stratą i wszyscy łącza się w bólu.

Notka biograficzna

Rafał Hołubczuk był jedna z twarzy i filarów KWS. W swojej pracy odpowiadał za budzące zachwyt efekty audiowizualne na galach, które wielokrotnie mogliśmy oglądać i podziwiać. Żył pełną piersią i dawał z siebie najwięcej ile potrafi czerpiąc z pracy ogromną radość. W komunikacie napisano, że bez niego gale KSW już nigdy nie będą takie same i zawsze już będzie na nich kogoś brakowało. Jego głos z reżyserki kierujący zespołem już nigdy nie zabrzmi. Rafał związany był z ekipą KSW od samego początku jej istnienia i teraz, po odejściu na zawsze zostanie w sercach i wspomnieniach. Kierownik wraz z całą ekipą złożył kondolencje rodzinie zmarłego oraz bliskim.

Rafał Hołubczuk urodził się 2 grudnia w 1982 roku. Przez wiele lat swoją karierę zawodową wiązał z KSW. Wspierał organizację promująca walki MMA. Będąc kierownikiem produkcji odpowiadał za za audiowizualną oprawę tych wydarzeń. Był też kierownikiem produkcji filmu „Underdog”, w którym wystąpił też w jako aktor odtwarzający rolę szefa backstage KSW. Reżyserem produkcji był Maciej Kawulski, który jest jednocześnie współzałożycielem Konfrontacji Sztuk Walki. Pożegnał on na instagramie byłego współpracownika i kolegę publikując czarno – białe zdjęcie.

O filmie „Underdog”

Film „Underdog” jest oparty na prawdziwej historii. W obrazie poznajemy historię Borysa „Kosa” Kosińskiego, zawodnika MMA w szczycie swojej formy. W jego postać wciela się Eryk Lubos. Widzimy przygotowania do jego najważniejszej walki z największej walki z Demi Takaevem i sam pojedynek. Na skutek błędu główny bohater przegrywa walkę, co przekreśla jego karierę. W następstwie tego bohater traci wszystko. Film opowiada o sile ale też słabościach człowieka, zwątpieniu, które może pokonać tylko miłość, walce z przeciwnościami losu, poświęceniu rodzinie oraz przyjaźni. Obraz docenili krytycy z uwagi na jego świeżość.